Нашите успехи

Национални олимпиади

2017 г. Веселин Николов от XI клас - Лауреат на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и VI-то място в категория "Приложни програми" - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2017 г. Ивелина Първанова от XII клас - VI-то място в категория "Приложни програми" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и отлична оценка 5,75 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2017 г. Алекс Милчов от VIII клас - VII-мо място в категория "Уеб сайт" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и отлична оценка 5,50 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2017 г. Слави Асенов от VIII клас - VII-мо място в категория "Уеб сайт" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2017 г. Адриан Любенов от X клас - участие в Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2017 г. Станислав Владимиров от XI клас - участие в Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2017 г. Алекс Янев от VIII клас - участие в Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2017 г. Давид Димитров от VIII клас - участие в Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2016 г. Георги Николаев от XII клас - Лауреат на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и IV-то място в категория "Приложни програми" - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2016 г. Радостин Стойчев от XII клас - IV-то място в категория "Приложни програми" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и отлична оценка 5,75 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2015 г. Самуил Методиев от VIII клас - I-во място в категория "Уеб сайт" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и отлична оценка 6,00 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2015 г. Бойко Милчев от VIII клас - I-во място в категория "Уеб сайт" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и отлична оценка 5,75 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2015 г. Адриан Любенов от VIII клас - V-то място в категория "Уеб сайт" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и отлична оценка 5,75 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2015 г. Александър Верчов от VIII клас - V-то място в категория "Уеб сайт" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии и отлична оценка 5,50 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2014 г. Веселин Николов от VIII клас - сребърен медалист от Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии, III-то място в категория "Уеб сайт" и крайна оценка 6,00 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2014 г. Питър Василев от VIII клас - X-то място в индивидуалното класиране на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии, III-то място в категория "Уеб сайт" и крайна оценка 6,00 - научен ръководител г-н Людмил Велинов.
2013 г. Кристиян Здравков от XII клас - VIII-мо място в категория "Интернет приложения" на Националния кръг на олимпиадата по информационни технологии - научен ръководител г-н Людмил Велинов.

2016 г. Радостин Стойчев от XII клас - отлично представяне в Националния кръг на олимпиадата по история и цивилизация с оценка 5,69 - научен ръководител г-н Асен Тимофеев.
2016 г. Виктория Кръстанова от XII клас - класиране за Националния кръг на олимпиадата по история и цивилизация - научен ръководител г-н Асен Тимофеев.
2015 г. Бойко Рангелов от XII клас - VI-то място в Националния кръг на олимпиадата по история и цивилизация с оценка 5,80 - научен ръководител г-н Асен Тимофеев.

2016 г. Георги Николаев от XII клас - участие в Националния кръг на олимпиадата по философия - научен ръководител г-жа Ивета Трайчева.
2014 г. Рамона Любомирова от XI клас - участие в Националния кръг на олимпиадата по философия - научен ръководител г-жа Ивета Трайчева.

2016 г. Георги Николаев от XII клас - участие в Националния кръг на олимпиадата по български език и литература - научен ръководител г-жа Венета Миткова.


Национални състезания и ученически спортни игри

2017 г. Александър Милев (IX клас), Силвио Седефчев (IX клас), Александър Павлов (VIII клас) и Денислав Йорданов от IX клас - златен медал (отборно) от Финалния етап на ученическите спортни игри - ръководител г-н Роман Денчев
2017 г. Силвио Седефчев от IX клас клас - сребърен медал в индивидуалното класиране от Финалния етап на ученическите спортни игри - ръководител г-н Роман Денчев
2016 г. Александър Милев (VIII клас), Силвио Седефчев (VIII клас), Денислав Йорданов (VIII клас) и Симеон Славчев от X клас - сребърен медал (отборно) от Финалния етап на ученическите спортни игри - ръководител г-н Роман Денчев
2014 г. Емили Стаменова (X клас), Лорета Недялкова (X клас) и Христина Викторова от X клас - златен медал (отборно) от Финалния етап на ученическите спортни игри - ръководител г-жа Васила Велчева
2013 г. Емили Стаменова (IX клас), Лорета Недялкова (IX клас) и Христина Викторова от IX клас - IX-то място (отборно) от Финалния етап на ученическите спортни игри, а Лорета Недялкова и Емили Стаменова - 5-то и 6-то място в индивидуалното класиране - ръководител г-жа Васила Велчева

2017 г. бронзов медал от републиканското първенство по футбол за ученици в категория 8-10 клас - ръководител г-н Роман Денчев

2016 г. Ивелина Първанова от XI клас - IV-то място от Националното състезание по счетоводство - научен ръководител г-жа Павлина Борисова.

2016 г. Ивелина Първанова и Йоана Йосифова от XII клас - отлични оценки 5,50 от Националното състезание по природни науки и екология” - ръководител Цветанка Драгомирова.


УТФ

2017 г. I-во място в категория за най-добър уеб сайт за учебно предприятие „Даймъндс уединг” - Сватбена агенция - ръководител г-жа Симона Кирилова.
2016 г. III-то място в категория за най-добър уеб сайт за учебно предприятие "Гранде вино" - ръководител г-жа Румяна Боянова.